Student - SJO WORD -> 2005-04-24 godz. 14:00

AZS Kolegium - Jachowicze 2:1 (22:25, 25:15, 15:6)

Przywiśle - Jachowicze -> 2005-04-15 godz. 19:00
     Student - SJO WORD -> trwają negocjacje :)

W.G. MORGAN - Jachowicze 2:0 (25:17, 25:7)

2005-03-11 :: Dzanek

Zdecydowanym faworytem spotkania był zespół Morgan-a i nie zawiódł. W pierwszym secie walka od początku była wyrównana. Cały czas utrzymywała się 1-2 punktowa przewaga gospodarzy i tak było do stanu 17-16, kiedy to Morgan sprężył się i w końcówce nie dał żadnych szans młodzieży z I LO. Drugi set to popis jednego aktora - Morgana. Od początku grali pewnie, skutecznie a ich przeciwnicy wręcz przeciwnie - popełniali proste błędy, mieli problem z każdym elementem gry. Zaczęło się od 5-0, za chwile było 10-3 i 24-4. W końcówce Jachowicze zdobyli jeszcze 3 punkty i to było wszystko, na co ich było stać w tym meczu. Łatwe zwycięstwo Morgana i kolejne 2 punkty w walce o mistrzostwo w kieszeni.

III kolejka II rundy - wyniki

2005-03-06 :: Sekuś

No i mamy kolejną  sensację. AZS pokonał Sezam 2:0...     więcej ...

III kolejka II rundy - zapowiedzi

2005-03-04 :: Sekuś

Zapraszamy na trzecią kolejkę spotkań w II rundzie. Nie obejdzie się bez emocji. Przed nami aż trzy mecze o kluczowym znaczeniu dla końcowego układu czoła tabeli.
Zaczynamy od 9:00 - ZAPRASZAMY     więcej ...

STUDENT - AZS Kolegium 1:2 (24:26, 27:25, 13:15)

2005-03-04 :: Peters

Mecz stał na wysokim poziomie i był bardzo wyrównany o czym świadczą wyniki poszczególnych setów. Obie drużyny zaprezentowały nam ładną siatkówkę. Pierwszy set Studenci przegrali w zasadzie przez własne błędy, prowadzili 23:21 i nie potrafili tego wykorzystać. W drugim secie wydawało się, że AZS będzie góra jednak STUDENCI podnieśli się i zdołali go wygrać. Tie-Break był równie emocjonujący, ale niestety również przykry. Zawodnik STUDENTA Marcin Kuszaj doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. W jego miejsce do gry wszedł debiutant Krzysztof Pruchnik i myślę że może ten debiut zaliczyć do udanych, mimo że AZS wygrał tie-break'a 13:15 i cały mecz 1:2 zdobywając kolejne dwa punkty w lidze.
Marcin życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

SJO WORD - AZS Kolegium 0:2 (14:25, 17:25)

2005-03-03 :: Dzanek

Zdecydowanym faworytem spotkania był zespół AZS-u, i nie zawiódł oczekiwań. Spotkanie było widowiskiem jednostronnym, w którym dominowali zawodnicy Kolegium. Zespół Szkoły Języków musiał zaciekle walczyć o każdy mały punkt, a jak już się udało to za moment popełniali serie prostych błędów i cały wysiłek szedł na marne. Łatwe zwycięstwo i kolejne 2 punkty dla zespołu z AZS Kolegium.

Przywiśle - SKS Górnik 2:1 (25:19, 15:25, 15:10)

2005-03-02 :: Dzanek

Mecz był miernym widowiskiem. Błędy z obu stron popełniane seriami, fatalna skuteczność w ataku, słaby odbiór i wystawa to najkrótszy opis tego, co się działo na parkiecie. Zwycięsko z tego słabego meczu wyszli gospodarze i odnieśli pierwsze zwycięstwo w II rundzie. W rundzie pierwszej wygrali tylko jedno spotkanie i był to mecz ... z SKS-em. Czy i tym razem będzie to ich jedyna wygrana? Odpowiedź poznamy już wkrótce.